İbrahim Üzülmez’in yeni macerası

Gençlerbirliği’ni çalıştırdığı dönemde 29 maça çıkarak İlhan Cavcav’la çalışma rekoru kıran İbrahim Üzülmez, artık Gaziantepspor’un başında! 

Süper Lig’in 14’üncü haftası geride kalmışken 11 puanla ligin 15’inci sırasında bulunan Gaziantepspor’da İsmail Kartal’dan boşalan teknik direktörlük görevini İbrahim Üzülmez devam ettirecek. Rizespor, Kayserispor ve Adanaspor’dan sonra küme düşme potasına en yakın ekip olan kırmızı-siyahlılar, Üzülmez’le ligde kalma mücadelesi verecek. Sezon sonunda işler nasıl sonlanır bilinmez ama dördüncü takımını çalıştıracak genç teknik adamın hedefleri çok daha büyük. Kendisi anlatıyor…

Galatasaray veya Fenerbahçe’den teknik direktörlük teklifi alırsanız kabul eder misiniz?
Tabii ki kabul ederim. Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş’ı seviyorum ama bu başka bir şey. Başka bir takımdan teklif gelirse de giderim, seve seve çalıştırırım. Gönlümse her zaman Beşiktaş’ta olmaktan yana ama profesyonel düşünmek zorundayım.

Pişmanlık duyduğunuz bir şey var mı?
Hayatta pişmanlık duyduğum bir şey yok ama gönül isterdi ki Beşiktaş’tan çok daha güzel bir şekilde ayrılayım. Hayıflanmak istemiyorum. Her son bir başlangıçtır diye düşünüyorum.

Sokakta insanlarla karşılaştığınızda nasıl tepkiler alıyorsunuz?
İnsanlar beni gördüklerinde İbrahim değil, “Kaptan” diyorlar. Bu benim için çok önemli. Bekle Beşiktaş! Deli İbrahim bir gün teknik direktör olarak karşına çıkacak!

Röportaj Hilal Gülyurt

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply