İMTİYAZ SAHİBİ
LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına
Ömer Erdem
omerdem@lifttr.com

YÖNETİM
Yönetici Ortak
Ertuğ Özdemir
ertug@lifttr.com

İÇERİK YÖNETİMİ
İçerik Koordinatörü
Akın Arslan
akin@lifttr.com

YAZI İŞLERİ
Hilal Gülyurt Yayın Yönetmeni
hilal.gulyurt@442dergi.com

Fazıl Ünverdi Yayın Danışmanı
fazil.unverdi@442dergi.com

Recep Özerin Haber Editörü
recep.ozerin@442dergi.com

Metin Koç İnternet Editörü
metin.koc@442dergi.com

Çağatay Çelik Jr. Editör 
cagatay.celik@442dergi.com

Barış Tekin Fotoğraf
baris.tekin@442dergi.com

Gürkan Çağlar Fotoğraf
gurkan@lifttr.com 

Onur Ezer Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
onur@lifttr.com

DİJİTAL OPERASYON
Egemen Özten egemen@stuff.com.tr 

VİDEO İÇERİK 
Fatih Yalçınkaya fatih@lifttr.com
Ateş Kantürk ates@lifttr.com
Ozan Baş ozan@lifttr.com

REKLAM VE ÖZEL PROJELER
Onur Ezer onur@lifttr.com
Meva Akgün meva@lifttr.com
Zeynep Gündüç zeynep@lifttr.com

EĞİTİM
academy@campaigntr.com

İDARİ / LOJİSTİK
Selçuk Ak selcuk@lifttr.com

ABONELİK / MALİ İŞLER
Didem Aslan didem@lifttr.com
Abonelik için: abone@lifttr.com

MATBAA / BASKI
APA UNIPRINT Basım San. ve Tic. A.Ş.
Ömerli Mah. Hadımköy-İstanbul Cad.
No: 159 34555 Arnavutköy / İstanbul
Tel: 0212 798 2840

Yaygın süreli yayındır.

DAĞITIM
Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş. 

lift-kapak1
LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.
Yeşilce Mah. Göktürk Cad. Çeşni Sok. No: 4 Kat: 2 Kağıthane / İstanbul / Türkiye
+90 212 286 3579 www.lifttr.com

Haymarket Consumer Magazines Genel Müdürü David Prasher
Uluslararası Direktör Alaistar Lewis
Avrupa & Amerika Lisans Geliştirme Direktörü David Ryan

FourFourTwo, Haymarket Magazines’in lisanslı yayınıdır. Türkiye’deki yayın hakları LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı ve fotoğrafların tüm hakları yayınlayana, yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir. Yayınlayandan izin alınmaksızın tümüyle ya da kısmen kullanılamaz. FourFourTwo, basın ve yayın ilkelerine uymayı taahhüt eder.