3. kez Orman

3. kez başkanlığa seçilen Fikret Orman, “Bu seçimin kazananı Beşiktaş’tır”

Dün yapılan Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Fikret Orman, yeniden başkanlığa seçildi. 4 bin 899 üyenin oy kullandığı seçimde; Fikret Orman 2 bin 882, Hürser Tekinoktay bin 617 oy aldı. 400 oy ise boş ve geçersiz olarak dikkat çekti.

Oyların açıklanmasından sonra kürsüye çıkıp teşekkür konuşması yapan Orman, “Allah utandırmasın, herkese hayırlı olsun. Güzel bir seçim oldu, herkes kendi iradesini kullandı. Bu seçimin kaybedeni olmaz. Fikirler çatışır ama hepimiz Beşiktaş için uğraşıyoruz.” dedi. Tüzük gereği son kez seçilen Fikret Orman, “Bu benim son seçimimdi. Bundan sonraki süreçte 2022 senesinde Beşiktaş’ı yeni bir başkan yönetecek. Hep beraber Beşiktaş için mücadele edeceğimiz 3 yıl temenni ediyorum. Beşiktaş’ın mutluluğu ile mutlu olmamız lazım. Bunu bir zafer olarak değerlendirmeyin, kazanan Beşiktaş’tır.” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman’ın listesi

Asıl üyeler: Serdal Adalı, Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Doğan Küçükemre

Yedek üyeler: Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Erdal Karacan, Melih Aydoğdu, Serkan Yazıcıoğlu

Seçimin ardından Türkiye Futbol Federasyonu da tebrik mesajı yayınladı. TFF’nin internet sitesinde yer alan kutlama mesajında, “Beşiktaş Kulübünün bugün yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısı sonucunda başkanlığa tekrar seçilen Sayın Fikret Orman ve yönetim kurulunu tebrik eder, yeni yönetim dönemlerinde başarılar dileriz.” denildi.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş