5 major lig ve STSL’de haftanın programı

5 major lig ve STSL’de haftanın programı

Heyecanın kızıştığı 5 Major lig ve Spor Toto Süper Lig’de, bu hafta oynanacak maçların fikstürleri

5 Major lig içinde; Barcelona, PSG, Manchester City ve Bayern Münih şampiyonluk yolunda büyük yol alırken, Avrupa Kupaları’na katılma ve ligde kalma yarışı da tam gaz devam ediyor.

Spor Toto Süper Lig

9 Şubat Cuma
20:00 Yeni Malatyaspor – Kasımpaşa

10 Şubat Cumartesi
13:30 Göztepe – Osmanlıspor
16:00 Gençlerbirliği – Trabzonspor
19:00 Beşiktaş – Karabükspor

11 Şubat Pazar
13:30 Akhisarspor – Bursaspor
13:30 Kayserispor – Sivasspor
16:00 Aytemiz Alanyaspor – Atiker Konyaspor
19:00 Medipol Başakşehir – Fenerbahçe

12 Şubat Pazartesi
20:00 Galatasaray – Antalyaspor

Bundesliga

9 Şubat Cuma
22:30 RB Leipzig – Augsburg

10 Şubat Cumartesi
17:30 Borussia Dortmund – Hamburg
17:30 Hoffenheim – Mainz 05
17:30 Eintracht Frankfurt – Köln
17:30 Bayer Leverkusen – Hertha Berlin
17:30 Hannover 96 – Freiburg
20:30 Bayern Münih – Schalke 04

11 Şubat Pazar
17:30 Stuttgart – Monchengladbach
20:30 Werder Bremen – Wolfsburg

Serie A

9 Şubat Cuma
22:45 Fiorentina – Juventus

10 Şubat Cumartesi
17:00 Spal – Milan
20:00 Crotone – Atalanta
22:45 Napoli – Lazio

11 Şubat Pazar
14:30 Sassuolo – Cagliari
17:00 Inter – Bologna
17:00 Chievo Verona – Genoa
17:00 Sampdoria – Hellas Verona
17:00 Torino – Udinese
22:45 Roma – Benevento

Premier Lig

10 Şubat Cumartesi
15:30 Tottenham – Arsenal
18:00 Everton – Crystal Palace
18:00 Stoke City – Brighton & Hove Albion
18:00 Swansea City – Burnley
18:00 West Ham United – Watford
20:30 Manchester City – Leicester City

11 Şubat Pazar
15:00 Huddersfield Town – Bournemouth
17:15 Newcastle United – Manchester United
19:30 Southampton – Liverpool
23:00 Chelsea – West Bromwich

5 major lig ve STSL’de haftanın programı

5 major lig ve STSL’de haftanın programı

La Liga

9 Şubat Cuma
23:00 Athletic Bilbao – Las Palmas

10 Şubat Cumartesi
15:00 Villarreal – Deportivo Alaves
18:15 Malaga – Atletico Madrid
20:30 Leganes – Eibar
22:45 Real Madrid – Real Sociedad

11 Şubat Pazar
14:00 Sevilla – Girona
18:15 Barcelona – Getafe
20:30 Celta Vigo – Espanyol
22:45 Valencia – Levante

12 Şubat Pazartesi
23:00 Deportivo La Coruna – Real Betis

Ligue 1

9 Şubat Cuma
22:45 St. Etienne – Marsilya

10 Şubat Cumartesi
19:00 Toulouse – PSG
22:00 Angers – Monaco
22:00 Bordeaux – Amiens
22:00 Dijon – Nice
22:00 Guingamp – Caen
22:00 Metz – Montpellier

11 Şubat Cumartesi
17:00 RC Strasbourg – Troyes
19:00 Nantes – Lille
23:00 Lyon – Rennes

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply