A Milli Takım’da 3 oyuncudan kötü haber

A Milli Takım’ın Uluslar Ligi öncesinde açıkladığı kadrodan 3 isim sakatlık nedeniyle kadrodan çıkartıldı

A Milli Takım’ın kritik Rusya ve İsveç maçları öncesinde sakatlık haberleri can sıktı. Ömer Bayram ve Gökhan Gönül’den sonra bir sakatlık haberi de Abdulkadir Ömür’den geldi.

Galatasaray kulübünden yapılan açıklamada, “Yeni transferimiz Ömer Bayram’ın ayak bileğinde hafif bir burkulma bulunmaktadır. Milli takım daveti alan oyuncumuzun lige verilecek aranın ardından takımımızla çalışmalara katılmasını planlıyoruz, bilgilerinize.” ifadelerine yer verilmişti.

Gökhan Gönül içinse Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, “Beşiktaş’ta forma giyen Gökhan Gönül, sağ omzundaki sakatlık nedeniyle A Milli Takım’ın Rusya ve İsveç maçları aday kadrosundan çıkarıldı.” bilgisi paylaşılmıştı.

Bugün ise bir kötü haber de Trabzonspor’un başarılı genç orta saha oyuncusu Abdulkadir Ömür’den geldi. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, 19 yaşındaki futbolcunun sol kasığındaki sakatlık nedeniyle ay-yıldızlı ekibin aday kadrosundan çıkarıldığı bildirildi.

Milliler, Uluslar Ligi karşılaşmaları kapsamında 7 Eylül Cuma günü Trabzon’da Rusya, 10 Eylül Pazartesi günü de deplasmanda İsveç ile karşı karşıya gelecek. 31 Ağustos’ta açıklanan kadro ise şu şekildeydi;

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş