Ali Koç istifaları durdurdu

Ali Koç istifaları durdurdu

Fenerbahçe’de Mayıs ayında düzenlenmesi planlanan Olağan Genel Kurul için hazırlanan Ali Koç, destekçilerine çağrıda bulundu

Fenerbahçe‘de çoğunluk sağlandığı takdirde 26-27 Mayıs, aksi halde 2-3 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Olağan Genel Kurul için başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç çalışmalarına devam ediyor. Fenerbahçe İstanbul bölge sorumlularının kendisini desteklediklerini açıkladıkları bir bildiri yayınlayarak istifalarının ardından taraftar grubu liderlerinin de istifalarını vermeye hazırlanmalarının üzerine Koç, istifaları durdurma çağrısında bulundu.

Fenerbahçe taraftar derneklerinden yapılan açıklamalarla gelen istifaları “Desteğiniz benim için çok önemli ama bu süreçte istifa bize zarar verir” diyerek durduran Ali Koç, seçim çalışmalarının kulübü yıpratmaması için elinden geleni yapıyor.

Ali Koç istifaları durdurdu

Ali Koç’u konuştuğu her yerde salonları dolduruyor

Daha önce İstanbul bölge sorumluları arasında istifa eden isimler şöyleydi: İstanbul Avcılar Bölge Sorumlusu Ünal Güneri, İstanbul Bakırköy Bölge Sorumlusu Av. Mutlu Aydın, İstanbul Başakşehir Bölge Sorumlusu Onur Gül, İstanbul Beylikdüzü Bölge Sorumlusu İsmail Yalçın, İstanbul Büyükçekmece Bölge Sorumlusu Ömer Kazancı, İstanbul Esenyurt Bölge Sorumlusu Gürbüz Süleymanoğlu, İstanbul Küçükçekmece Bölge Sorumlusu Dr. Erdal Şen ve Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul 3. Bölge Başkanı Alaattin Yavuz Güneş.

Bölge sorumlularının yayınladığı bildirinin dikkat çeken kısımları ise şöyle: “Son zamanlarda kulübümüzün içinde bulunduğu mali durum ve tüm mecralarda hakkının savunulmaması bizleri çok üzmekte ve çaresizliğe itmektedir. Hele hele son haftalarda gerçekleşen sponsorluk anlaşması ve yetiştirme taraftar açıklaması Fenerbahçemize gönül veren birçok Fenerbahçeliyi derinden yaralamıştır. Zaman artık yeni bir kanla eski heyecanımızı yakalama, atılım ve her bakımdan yenilenme zamanıdır. Ali Koç’u desteklediğimizi bildirir ve sizden Efsane başkanımız olarak bu oluşumun önünü açmanızı rica ederiz.”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply