Andre Villas-Boas: “Harry Kane, Tottenham’dan ayrılmalı”

Andre Villas-Boas: "Harry Kane, Tottenham'dan ayrılmalı"

Tottenham’ın Mauricio Pochettino’dan önceki teknik direktörü Andre Villas-Boas, yakından tanıdığı Harry Kane’nin kariyeri hakkında fikirlerini açıkladı

Premier Lig’de bu sezon çıktığı 27 maçta 24 gol atma başarısı gösteren Harry Kane’in kariyerine nerede devam edeceği, attığı her golle birlikte yeniden tartışılmaya açılıyor. Bu konuda fikrini açıklayan Andre Villas-Boas, eski futbolcusu için Tottenham’dan ayrılmasıyla birlikte daha fazla kupa kaldırma şansına sahip olduğunu düşünüyor.

Andre Villas-Boas: "Harry Kane, Tottenham'dan ayrılmalı"

Harry Kane, Tottenham‘ın başarılarına en önde seviniyor

Harry Kane‘in çocukluğundan beri desteklediği kulüp için fedakarlık yapması anlaşılabilir ama bana kalırsa bu kadarı yeterli. Kane dünya futbolunun tartışmasız en iyi orta saha oyuncusu. Takımı için her hafta yaptıkları muazzam ve artık bireysel sadece başarının değil, takım başarısının da tadına varmayı hak ediyor.”

“Harry kariyeri için daha tutkulu olmalı. Sevdiği yerde, sevdiği işi yapıyor ancak bununla yetinmemeli. İstikrar güzel bir şey ancak hayat boyu, fazlasıyla istikrarlı olmak isterseniz daha ileriye gidemezsiniz.”

“İtiraf etmem gereken bir şey var: Harry için en iyi teknik direktör ben değildim. Kariyerinde olumlu bir katkım olmasını isterdim ama ne yazık ki olmadı. Herkesin bildiği gibi 2012-13 sezonunda görev aldığım sürede Harry sadece 7 maça çıktı. Sonrasında yaptıklarıyla beni şaşırtmaya devam ediyor. Onun adına mutluyum.”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply