Antoine Griezmann kararını bir an önce vermek istiyor!

antoine-griezmann-kararini-bir-an-once-vermek-istiyor

2018 Dünya Kupası’na aklı rahat gitmek isteyen Antoine Griezmann için karar zamanı…

Fransa Milli Takımı’nın Kolombiya ve Rusya yapacağı hazırlık maçları öncesinde basının karşısına geçen Antoine Griezmann “Geleceğime Dünya Kupası’ndan önce karar vereceğim. Bu kararımı kulübümle ve kız kardeşimle paylaştım. Eğer Atletico serüvenim biterse buna sevinmem çünkü orada mutluyum. Sezona karmaşık bir başlangıç yaptık ama Madrid’de kendimi iyi hissediyorum ve kulübü ileri götüreceğimizi biliyorum. Atletico ile şampiyonluk kazanmak istiyorum ve hala Diego Simeone’den öğreneceğim çok şey var” açıklamlarında bulundu.

antoine-griezmann-kararini-bir-an-once-vermek-istiyor

Griezmann için seçim zamanı

Manchester United’da formsuz görüntü çizen vatandaşı Paul Pogba’ya da destek vermeyi unutmayan Griezmann, “Milli takım kampına çok mutlu geldi. Kulübünüzde oynamamak ve kendinizi zirvede hissetmemek gerçekten zor. Ancak o hayattan zevk alıyor ve sıkı çalışıyor. Kendisini ispatlamak ve nasıl bir futbolcu olduğunu göstermek onun elinde. Gülümseyen ve sahada etkili olan bir Pogba’ya ihtiyacımız var. İşleri yoluna koyacağına dair inancım tam” diyerek takım arkadaşına moral veren açıklamalarda bulundu.

Diego Costa’dan da açıklama geldi. Costa, takım arkadaşı için “Griezmann’ın kalacağını düşünüyorum. Beni aradı ve Atletico Madrid’e gelmemi söyledi. Şimdi beni terk edemez” dedi.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply