Aurelien Chedjou: “İngiliz kulüpleriyle görüştüm”

Galatasaray’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Aurelien Chedjou, Fransa’da bir televizyon programında açıklamalarda bulundu


Aurelien Chedjou, Galatasaray’a büyük beklentilerle transfer edilmişti. Aradan geçen sürede kimi taraftarların sevgisini kazanırken kimilerinin hedef ismi olmuştu. Ancak sarı-kırmızılı macerası, sezon sonunda bitecek gibi duruyor. Fransa’da bir televizyon programına katılan Kamerunlu, Galatasaray’la sözleşme yenileme görüşmelerine başlamadıklarını açıkladı.

“Sözleşmemin sonuna yaklaşıyorum, neler olacağını henüz bilmiyorum” diyor tecrübeli stoper. “Yöneticiler şimdiye kadar bana herhangi bir şey söylemedi. Muhtemelen sezon sonunda Galatasaray maceram sonlanacak. Sonrasında başka bir maceraya atılmayı düşünüyorum”

Fransa’dan herhangi bir kulüple görüşüp görüşmediği sorulan Chedjou, “Fransa’dan herhangi bir kulüple görüşmedim. Daha ziyade İngiliz ekipleriyle görüşmelerim oldu. Swansea ve Southampton’ın bir ilgisi vardı ancak anlaşma sağlanamadı. Neler olacağını bilmiyorum” ifadeleriyle transferinin hala muallakta olduğunu ekledi.

Bu sezon ligde 14 maçta oynayan Kamerunlu stoper, son olarak 11 Mart’ta Galatasaray’ın 3-2 kazandığı Gençlerbirliği maçında forma giymişti.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply