Benim 11’im: Erman Özgür

Lig TV yorumcusu Erman Özgür, Turgay Şeren sezonuna damga vuracak 11 futbolcuyu, teknik direktörü ve yedek kulübesini seçti!


Ekran Resmi 2016-09-02 16.13.15

TEKNİK DİREKTÖR
ŞENOL GÜNEŞ
Kaybettiği futbolculara rağmen kriz yönetimi ve hücum futboluyla sezonun en iyisi olacak!

GREGORY VAN DER WIEL
Gökhan Gönül’ün yerine transfer edildiği için beklentiler yüksek. Hepimizin tanıdığı, kalitesi ve kumaşı belli bir oyuncu. Monaco maçındaki performansıyla kafalardaki soru işaretlerini sildi. İstikrar sağlarsa lige damga vuracak.

OĞUZHAN ÖZYAKUP
Jose Sosa’nın ayrılmasının ardından sorumluluk almasıyla 10 numara pozisyonunun hakkını verecek. İlk maçın gösterdiği kadarıyla geçen sezonki formundan bir şey kaybetmemiş. Tabelaya bu sezon da aynı katkıyı yansıtırsa rekor ücretle Beşiktaş’tan uçar!

BRUMA
Sakatlıktı, kiralıktı derken kalitesini yansıtma fırsatı bulamamıştı. Yaz dönemini iyi geçirmiş, form olarak takımının kalanından daha iyi seviyede. Sezon öncesi yakaladığı formu devam ettirirse büyük bir transfer yapacak ve bonservis bedeliyle lig tarihine geçecek!

ROBIN VAN PERSIE
Dick Advocaat’la birlikte beklediği oyun formatına kavuştu. Geçen sezon belirli maçlarda oynadığı futbolu ve attığı golleri bu sezonun geneline yayabilir. Bunu başarırsa zaten lige damgasını vurmuş olacak!

YEDEKLER: Fernandao, Roman Neustadter, Cenk Tosun

Röportaj Çağatay Çelik

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply