Bir doğum, bir kupa! Granqvist yine de gemiyi terk etmiyor!

Granqvist ve eşi, İsveç halkının idolü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar

2018 Dünya Kupası çeyrek final eşleşmesinde oynanacak olan İngiltere – İsveç mücadelesi öncesinde iki ilginç gelişme yaşandı. İsveç kaptanı Granqvist ve İngiliz oyuncu Fabian Delph’in eşleri doğum için günleri hatta saatleri saymaya başlamıştı.

İngiliz Fabian Delph eşinin doğum yapacağı haberini alınca Rusya’dan, İngiltere’ye döndü. Karısı doğum yaptıktan sonra da tekrar takıma katıldı. Granqvist ise Delph’ten farklı bir tavır takındı!

Granqvist, “Gitmiyorum. Karım çok güçlü bir insan ve buraya gelmeden önce bunu biliyorduk. Şimdiye kadar bir sorun olmadı. Hızlı bir şekilde gidip, dönebileceğim bir yol değil. Her ne olursa olsun çeyrek finali kaçıramam” dedi.

İsveç halkını duygulandıran bu açıklamadan sonra eşi Sofia’da sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. Sofia, “Kahramanımız, kocam Andreas, turnuvada çok iyi gidiyorsun. Seninle gurur duyuyorum, turnuvanın keyfini çıkar. Ben ve oğlun Novas, seni final maçı bitene kadar evde bekleyeceğiz.” diyerek İsveç Milli Takımı’nın yurda dönmesini beklediğini bildirdi. Bir kız çocuğuna sahip olan Granqvist çiftinin, ikinci çocuklarının erkek olduğu öğrenildi.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply