Danimarka Milli Takımı’nda kaos mağlubiyeti getirdi!

Futbolcular ve federasyon arasındaki anlaşmazlık, Danimarka Milli Takımı’nı olumsuz etkiledi. Sahaya marangoz, youtuber, işssiz, liseli ve tamirci ile çıkmak zorunda kaldılar!

Danimarka Milli Takımı oyuncularının ticari haklarıyla ilgili yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlanması üzerine kadroya çağrılan oyuncular maçlara çıkmayacaklarını bildirdi. Bunun üzerine futbolcu arayışına giren Danimarka Futbol Federasyonu (DBU), alt liglerden ve Futsal Milli Takımı oyuncularından alternatif bir milli takım oluşturdu.

Başka bir kaos ise teknik direktörlük koltuğunda yaşandı. Kendi seçmediği kadronun hocalığını yapmak istemeyen Hareide yerine John Jansen iki maçlığına teknik direktörlük koltuğuna getirildi. Tüm bu olayların ardından Danimarka Milli Takımı dün hazırlık maçında Slovakya karşısına çıktı. Nemec, Albert Rusnak ve kendi kalesine Adam Fogt’un attığı gollere engel olamayan Vikingler, sahadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrıldı.

Hangi oyuncu hangi meslek?

Kaleci Larsen: Satış danışmanı. Stoper Bommelund: Lise öğrencisi. Stoper Bannis: Danışman. Stoper Skraep: Marangoz. Sağ açık Johansson: Youtuber. Defansif orta saha Kempel: İnşaatçı. Ofansif orta saha Jorgensen: Gardiyan. Sol açık Vollesen: Öğrenci. Sağ forvet Holm: İşsiz. Forvet Offenberg: Satış elemanı. Sol forvet Fonss: Yat tamircisi

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş