Emre Belözoğlu’nun sözleşmesi 1 yıl daha uzatıldı

İstanbul Başakşehir kulübü, resmi Twitter hesabından yayınladığı videoda, kaptan Emre Belözoğlu’yla sözleşme uzatıldığını duyurdu 


Videoda açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, sözlerine Emre Belözoğlu’na teşekkür ederek başladı. “Kulübümüze çok önemli katkıları oldu” diyor Gümüşdağ. “Özellikle uluslararası tecrübesi, deneyimi ve kişiliğiyle takımın şu anda takımın abiliğini, arkadaşlığını yaptığı noktada. Tüm takım da bu durumdan çok memnun. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı’nın isteği üzerine, bizim de isteğimiz üzerine kendisiyle önümüzdeki yıl da devam etme kararı aldık. Onun için hayırlı olsun, ailesi için hayırlı olsun. En büyük eksiğimiz olan tecrübeyi, onun gibi futbolcuyla, şampiyonluk yaşamış olan diğer arkadaşlarıyla kapatmak istiyoruz. İki senedir dışarıda yazılan şeylerin tersine saha dışındaki içindeki pozitif haliyle bize katkı sağladı.”

Gümüşdağ’dan sonra konuşan Belözoğlu, “Türk futbolunun en samimi ailesindeyim” diyor. “1 yıl daha oynamak gibi bir düşüncem vardı, bana bu imkanı sundukları için sayın hocamıza, sayın başkanımıza ve sayın yönetim kurulumuza sevgilerimi sunuyorum. Dediğim gibi burası benim ailem gibi, başkanımız beni istemese de kapıdan kovulsam bacadan girer misali devam etmek istiyordum”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply