Fethiyespor engelleri kaldırıyor

Ağustos’un son gününde evinde Menemen Belediyespor’la karşılaşan Fethiyespor’un bir sürprizi vardı. O akşam giyilecek formanın tasarımını yapan Ulaş Yöntem’e bir plaket verildi. Ulaş Yöntem , skolyoz hastalığı olan bir genç. Bu hastalık vücudunun gelişimine etki etmiş vaziyette. Bu sebepten gününü çoğunlukla bilgisayar başında geçiriyor. Bu durumu avantaja çevirip tasarım konusunda kendisini geliştirmiş. Fethiyespor’a çeşitli noktalarda fayda sağladı. Hatta Kulübün 80. yılında bir forma tasarımı yapmış lakin bu tasarım kabul görmedi.

ulaşforma-585x438

Hiçbir kırgınlık olmadan bu sezon için tasarladığı formaları da kulübe yollayan Ulaş, bu kez olumlu geri dönüş aldı. Yaptığı tasarımlardan biri yeni sezon forması olarak seçilmişti. Kulübün renklerine haiz bu tasarım, iç saha forması olarak tescil ettirildi. Plaketi aldığında gözlerinden okunan sevinç Fethiyespor’un yaptığı bu şık hareketin ne kadar özel olduğunu daha da net biçimde ortaya çıkarıyordu.

Kulüplerimizin birçok sosyal sorumluluk projesine imza attığını görmüştük lakin bu kadar anlamlısı… Öyle umut ediyoruz ki bu tarz incelikler çoğalarak devam edecektir.

Kaynak ve fotoğraflar: www.fethiyespor1933.com

 

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply