FourFourTwo Eylül Dergilik’te!

FourFourTwo Eylül sayısı, dopdolu içeriğiyle Dergilik’te sizleri bekliyor!

Ve Avrupa’da çok beklediğimiz sezon en sonunda başladı. Bu ay, Avrupa takımlarının önemli isimlerinin yer aldığı keyifli bir kapak çalışmasıyla sizlere merhaba diyoruz.

Eğlenceli ve başarılı bir oyuncu: James Milner… Milner bu ay Yakın Markaj köşemizin konuğu oldu. Orijinal deli olarak tanınan, yaptığı her hareketle dikkatleri çeken Marcelo Bielsa’nın yaptığı delilikler ve daha fazlasını Eylül sayımızda bulabilirsiniz.

Dünya Kupası’nda kazandığı kupayla utana sıkıla poz veren ve birden çok ciğeri olduğu düşünülen Kante’nin, buralara nasıl geldiğini merak ediyorsanız tam da size göre bir yazı: “Bazı Kahramanlar Pelerin Takmaz”…

Juventus’un yükselişi, Maradona ışığının etkisi, Londra’nın Danimarkalı prensi Eriksen ve Manchester United’ın İngiliz orta saha oyuncusu Lingard ile yapılan keyifli söyleşiler, “Benim 11″im köşesinde başarılı futbol yorumcusu ve sunucu Yetkin Etkin’in oluşturduğu en iyi 11, Dünya Kupası’nın ardından akılda kalan anların bulunduğu fotoğraf albümüyle Eylül sayımızla sonbaharı selamlıyoruz.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş