Göksel Gümüşdağ’dan sert açıklamalar

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, MHK görüşmesi sonrası açıklamalarda bulundu

Pazar günü oynanan maçlardan sonra artan tansiyon sonrası MHK’yı ziyaret eden Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “MHK ile toplantımızı gerçekleştirdik. MHK’ya önümüzdeki 6 hafta için başarılar diledik. VAR kayıtları kulüplerle paylaşılamaz, biz de TFF’ye bunları paylaştınız mı, paylaşmadınız mı diye sorduk. Onlar da paylaşmadıklarını söylediler.” dedi.

Şampiyonluk yarışı hakkında konuşan Gümüşdağ, “Biz şampiyonluk yarışındayız yıllardır ve rakipleri hiç böyle suçlamadık. Bunun takipçisi olacağız Özellikle geçen hafta 2 derbi oynandı. Bu iki derbiden sonra şu anki fikstürde baya bir değişiklik oldu. Beşiktaş da ciddi anlamda Şampiyonlar Ligi iddiası yakaladı. Artık bir rakip değil, iki rakiple yarışa devam ediyoruz.” dedi.

Abdurrahim Albayrak’a ithafen, “Dün Galatasaraylı yönetici için savcılığa başvuruda bulunduk. TFF’ye de başvurumuzu yaptık. Bu ağır ithamların altında kalmayız. Hiçbir kulübün ulaşamadığı belgelere ve ses kaydına Galatasaraylı yönetici nasıl ulaşmıştır? Şiddet, kışkırtma, tehdit…Bunların hepsi var. Biz Başakşehir olarak saha içinde adil bir yönetim istiyoruz. Bu camiaları temsil eden insanlar bu lafları kullanamaz. Kullanırsa da arkasında durmalı. Elindeki ses kayıtları, belgeleri kamuoyuyla paylaş. Yoksa da çık Başakşehir’den özür dile.” ifadelerini kullandı.

Artık tribünlere oynama dönemi bitti. Bizim de bilmediğimiz bir şey varsa açıklansın. 4 yıldır şampiyon belliyse neden geçen yıl Galatasaray şampiyondu? Hakem hataları bize de yapılıyor. 7,5 dakikalık bir video yapmışlar, normalde 1 dakikayı geçemezler. Biz de video yapsak, 9 dakikayı bulur.” diyerek göndermede bulundu.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş