Griezmann: “David Beckham’ın yolundan gideceğim!”

Atletico Madrid’e gösterdiği vefa ile tüm futbolseverlerin takdirini toplayan Antonie Griezmann, yaklaşan transfer dönemiyle yeniden gündemde!

Antoine Griezmann, futbolculuk kariyeri devam ederken çıkardığı otobiyografi kitabında söyledikleri ve transfer söylentileriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Futbolcu kitabında Manchester United transferinden “sadece bir olasılık” olarak bahsediyor.

Griezmann: "David Beckham'ın yolundan gideceğim!"

David Beckham Los Angeles Galaxy formasıyla

“Manchester United’a transferim konuşulduğunda Paul Pogba ile olan arkadaşlığımdan ve transferimde bu konunun etkili olacağından bahsediliyor. Paul çok yakın bir arkadaşım ama bu durumun kararımı etkilemeyeceğini söyleyebilirim. Bir gün Manchester United forması giyip giymeyeceğimi bilmiyorum.”

“2011 yılında Pep Guardiola beni Barcelona’ya davet etti. Kulübün teklif getirmesini sağladı ancak kabul etmemenin daha doğru olacağını düşündüm. 2014’te Tottenham’dan ve 2015’te Paris-Saint Germain’den teklif almıştım. 2013 yılında da Arsene Wenger’in bir girişimi oldu ancak o da gerçekleşmedi. Onu istediğim için diğer tüm teklifleri bir kenara bırakmıştım ama olmadı.”

“Kariyerimle ilgili kısa vadeli planlarım için henüz bir şey söyleyemem ama uzun vadeli planım net. İdolüm David Beckham olduğu için 7 numaralı formayı giyiyorum ve futbolculuk kariyerimi bitirmeden önce MLS’de, onunla birlikte çalışmak istiyorum..”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş