Jürgen Klopp, Manchester City yenilgisi sonrası fatura çıkardı

Jürgen Klopp, Manchester City yenilgisi sonrası fatura çıkardı

Liverpool patronu Jürgen Klopp, Manchester City yenilgisi sonrasında yaptığı basın toplantısında öğrenecek çok şeyi olduğunu söyledi

İlk yarısı 2-0 biten maçın ikinci yarısında 3 gol daha yiyen Liverpool, 5-0’lık şoke edici bir sonuçla sahadan ayrıldı. Alman teknik direktör maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında her zamanki gibi kendini eleştirmekten ve objektif davranmaktan kaçınmadı. Jürgen Klopp, Manchester City yenilgisi için şöyle konuştu:

Jürgen Klopp, Manchester City yenilgisi sonrası fatura çıkardı

Liverpool’da Sadio Mane kırmızı kart gördü

“Bu maçtan dolayı futbolcularıma öfkeli değilim. Bu oyundan öğrenilecek çok şey var. Öğrenecek ve öğretecek çok şeyim var. Kulağa bile doğru gelmeyen 5-0’lık bir skorla yenilmeyi kabullenmek mümkün değil. Maçın ilk yarısında istediğimiz gibi oynayamadık. Takımımın ancak yüzde 60’ı sahadaydı. Soyunma odasında toparlanmayı beceremedik ve maçın ikinci yarısında ivmemiz daha da aşağılara indi. Sadio Mane‘nin maçın ilk yarısında kırmızı kart görmesi ve takımın 10 kişiyle devam etmek zorunda kalması da sonucun bu duruma gelmesinde etkili oldu. Eksik devam etmek zorunda kalmasak skorun ne olacağını bilemiyorum ama bunun rakibimize güç verdiği kesin. Sonuç olarak karalar bağlamanın alemi yok, bunun altından birlikte kalkacağız.”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply