Kral'a saygı!

Dile kolay, tam 99 kez milli formayla sahaya çıkıp mücadele veriyorsunuz. Ve yıllardır beklediğiniz o tarihi gün gelip çatıyor, yüzüncü kez milli formayı giyeceğiniz o gün. Evet, bahsettiğimiz kişi Frank Lampard; bu gece Kiev Olimpiyat Stadı’nda tam yüzüncü kez beyaz formasını üzerine geçirip İngiltere’nin kazanması için sahada ter dökecek.

Milli Takım menajeri Roy Hodgson Lampard’ın bu gece sahada olacağını dün yaptığı basın toplantısında açıkladı. Moldova karşısında cuma gecesi sahaya çıkan ve 4-0’lık rahat galibiyette rol oynayan Lampard, Ukrayna maçıyla birlikte takım arkadaşları Steven Gerrard ve Ashley Cole’un da aralarında bulunduğu 100’ler kulübüne üye olacak.

“100 kez milli formayı ıslatan oyuncularla birlikte çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum” diyen menajer Hodgson, bu başarının bir parçası olduğu için gurur duyduğunu da sözlerine ekledi. Moldova karşısında kazanan takımı bozmayacağını da ifade eden Hodgson, sarı kart cezalısı Danny Wellbeck dışında aynı kadroyu sahaya süreceğini söyledi. Wellbeck’in yerine James Milner’in Ukrayna’ya karşı ilk 11’de başlaması bekleniyor.

@Berk Balcı

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply