Leicester City menajerinden Ranieri’ye teşekkür!

Sevilla’yı 2-0 mağlup ederek Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükselen Leicester City’nin menajeri Craig Shakespeare, zaferin ardından Claudio Ranieri’ye teşekkür etti 


Geçen sezon yaşadıkları, yaşattıkları şeyleri birçok kez yazdık, çizdik. Ancak Leicester City, geçen sezonki başarıyla doymuşa benzemiyor. “Tıpkı bu turda olduğu gibi bir üst turda da çok zorlu rakiplerimiz olacak” diyor Shakespeare. “Sevilla’yı elememizi sağlayan performanstan dolayı hoşnut olmalıyız. Çünkü Sevilla’nın Avrupa’da oynadığı futbolu hepimiz biliyoruz. Ancak bu, burada olmayı hak etmediğimiz anlamına geliyor. Belki sürpriz takım olabiliriz ancak, burada yer alan takımların kalitesinin giderek arttığının ve işimizin daha da ciddileştiğinin farkındayız”

Tarihlerinde ilk kez katıldıkları Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale ulaşan İngiltere ekibinin menajeri Craig Shakespeare, Sevilla maçının ardından yaptığı açıklamada aldıkları galibiyette geçen haftalarda kovulan Claudio Ranieri’nin de payı bulunduğunun altını çizdi.“Daha önce de bahsettiğimiz gibi Claudio, burada kazandıklarıyla daima iyi hatırlanacak” diyor Shakespeare. “İlk maçta takımın başında o vardı ve bu da bize bu akşamki sıçrayışı gerçekleştirmemizi sağladı”

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply