Lewandowski, Bayern Münih’de kalmaya hazırlanıyor

Polonyalı forvet Robert Lewandowski, Real Madrid hayalini gerçekleştirememesinden sonra Bayern Münih’te kalmaya hazırlanıyor!

Dünya Kupası’nda kötü bir performans gösteren Lewandovski’nin kupa hayalleri, Polonya’nın elenmesinin ardından son buldu. Polonyalı futbolcu, kupa hayaline ulaşamamasından sonra gündemine transfer olgusunu konu aldı. 29 yaşındaki oyuncunun menajeri Pinhas Zahavi, Lewandovski’nin yeni bir takımda mücadele etmek istediğini açıklamasının ardından futbolcunun yaz aylarında Bundesliga’dan ayrılması bekleniyordu.

Beşiktaş, 203’üncü Avrupa maçına çıkıyor

Transfer olayının gündeme gelmesinin ardından dev kulüpler Lewandovski’nin peşine düştü. Chelsea, Manchester United ve Real Madrid’in ilgilendiği iddialar arasında. Bayern Münih’te ter döken usta golcü Lewandovski, daha önce İtalyan basınına yaptığı açıklamada  “Sonsuza kadar Bayern Münih’te forma giymek istemiyorum. Bunu daha önce de belirttim.Şu an gelecekte ne karar vereceğimi ben de bilmiyorum. Şimdilik bunu düşünmüyorum. 29 yaşındayım ve sakatlık problemi yaşamazsam daha uzun yıllar oynayabileceğimi biliyorum” diyerek Bayern Münih’ten başka bir kulübe transfer olabileceğinin sinyallerini taraftarla paylaşmasına rağmen Bayern Münih’ten ayrılmayacağı açıklandı. Bayern Münih’in Lewandovski’nin yerini dolduracak bir oyuncu bulamaması ve oyuncunun da kulübü zor durumda bırakmaması bu ayrılığın önüne geçen sebepler oldu.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply