Marcos Rojo: “Mourinho olmasa birbirimizi öldürürüz”

Marcos Rojo: "Mourinho olmasa birbirimizi öldürürüz"

Uzun bir sakatlık döneminden sonra her zamankinden daha hırslı olan Zlatan İbrahimoviç ve Marcos Rojo Jose Mourinho’yu artık başka bir şekilde zorluyor

18 Kasım’da oynanan Newcastle United maçıyla sahalara dönen Zlatan İbrahimoviç, sakatlığı boyunca yaptığı iddialı konuşmaların hakkını vermeye çalışıyor.

Manchester United’ın Avrupa Ligi Çeyrek finalinde, Anderlecht karşısında oynanan maçta Zlatan’la birlikte Rojo da sakatlanmış ve iki futbolcu da nisan ayından bu yana formaya hasret kalmış; bu iki futbolcuya bir de Paul Pogba’nın sakatlığı eklenince Jose Mourinho kara kara düşünmeye başlamıştı.

Marcos Rojo: "Mourinho olmasa birbirimizi öldürürüz"

Marcos Rojo da Zlatan’la aynı maçta sakatlanmıştı

Manchester United‘da futbolcular teknik direktörlerine bu sıkıntıları çoktan unutturmuş durumda. Antrenmanlarda kendilerini göstermek için birbirlerine tekmeler savuran Marcos Rojo ve Zlatan İbrahimoviç’i sakinleştirmek pek de kolay olmuyor. Futbolcularının yeniden sakatlanmalarından çekinen Mourinho aynı zamanda durumdan çok mutlu.

Marcos Rojo verdiği röportajda takımın durumunu şu şekilde anlattı: “Mourinho her zaman mutlu ve oyunculara yakındır. Bana çok yardımcı oldu ve benden en iyisini aldı. Ancak bazen anlaşamıyoruz çünkü enerjimizi atmamıza izin vermiyor. Zlatan’ı ve beni sürekli olarak uyarıyor ama haklı. Çünkü o olmasa birbirimizi tekmelerle öldürürüz!”

 

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş