Napoli taraftarları, Real Madrid otelini bastı

Napoli, ilk maçta 3-1 kaybettiği Real Madrid’i bu gece konuk edecek. Maurizio Sarri ve öğrencilerinin dışında taraftarlar da mücadeleye başladı!


Rakibiniz sizden daha kaliteliyse sahada yapmanız gerekenler bellidir. Peki ya saha dışında? Napoli taraftarları, geleneksel bir yola başvurarak Real Madrid’in kaldığı otelin önünü işgal ettiler.

Football-italia.net’te yer alan habere göre 700 kadar Napoli taraftarı, İspanyol ekibinin kampa girdiği Los Merengues’ otelinin önünde bekliyordu. Gecenin ilerleyen saatlerindeyse 100 kadarı kaldı ve yapabildikleri kadar gürültü yaparak rakip futbolcuların uykularını zehir etmeye çalıştı. Arabalarının kornalarıyla yetinmeyen taraftarlardan bazıları işi abartıp yanlarında getirdikleri tencere tavayı çalmış!

Gece yapılan çalışmalar işe yaradı mı bilinmez ancak Zinedine Zidane, stadyuma ulaşmanın zorluğu nedeniyle sabahki antrenmanı iptal etmiş. Gürültülü otel odalarında uyumak biraz zor olabilir ancak Real Madrid’li futbolcuların, yoğun atmosferli statlarda oynamaya alışık olduğu açık. Bizce Napoli taraftarları, kendilerini maçta boşuna yormasınlar…

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply