“WhatsApp’ta Real Madridli oyuncularla dalga geçiyorum”

pique-ve-trolluk-dersleri-whatsappda-real-madridli-oyuncularla-dalga-geciyorum-troll

Barcelona’nın İspanyol yıldızı Gerard Pique, kendi oluşturduğu Whatsapp grubunda Real Madrid’in yıldız futbolcuları ile nasıl dalga geçtiğini anlattı

Pique, İspanyol medyasına verdiği röportajda, ezeli rakipleri Real Madrid oyuncularının da içinde bulunduğu WhatsApp grubundaki dönen olayları tüm samimiyetiyle bizlere anlattı.

“Ben çok eğleniyorum”

Her futbolcunun bir WhatsApp grubu olduğunu ifade eden Pique, “Herkes, futbolcuların bir WhatsApp grubu olduğunu bilir, tabii ki benim de Barcelona’daki arkadaşlarım ile olduğum bir grubum var ancak işin sürpriz tarafı benim için en eğlenceli grup, bu grup değil. Sezon başında Madrid’in 9 puan önündeyken, Real Madrid ve Barcelona’da oynayan İspanyol futbolculardan oluşan bir grup kurdum. Bu grupta Madrid ve Barcelona üzerine konuşuyoruz, bunu yaparken de inanılmaz mutlu oluyoruz. Ben çok eğleniyorum, küçük çocuklar gibiyiz. Şu anda Madrid ile aramızdaki puan farkı 15’e yükseldi ve ben de grupta verdiğim cevaplarda çok daha yaratıcı oldum.” ifadelerini kullandı.

Pique ve trollük

Pique ve trollük

Geçen sezonki Madrid ile bu sezonki Madrid arasında farklar olduğunu da ifade eden Pique, “Geçen sezon Madridli arkadaşlarım, her şeyi kazandığı için kendilerini çok iyi hissediyordu. Kazandıkları maçların ardından sosyal medyaya tişörtsüz ve kaslı fotoğraflarını ekliyorlardı, bu sezon ise Instagram’da ‘Sıkı çalışıyoruz’ ya da ’Bu maça hazırız’ paylaşımlarında bulunuyorlar” dedi.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply