Pogba’nın Kritik Kararı

manchester-unitedda-sorun-orta-sahada-mi

Andrea Pirlo, Paul Pogba’nın Manchester United’dan ayrılarak  yeniden Juventus’a katılabileceğini ifade ederek aynı zamanda bu durum gerçekleşirse şaşırmayacağını da itiraf etti

Fransız Red Devils, Pogba’yı daha gençken Serie A takımlarından Juventus’a satmıştı. İtalyan Ligi’nde dört yıl ter döken başarılı futbolcu daha sonra Premier Lig ekiplerinden United’a katılmıştı.

Bugünlerde ise İtalyan basınından, Pogba’nın Juventus’a geri döneceğine dair yeni bir iddia geldi. Rai Sport’un haberine göre Pogba İtalyan ekip Juventus’a tavsiye edildi.

Pogba ile Jose Mourinho arasındaki iş ilişkisinin, futbolcuya yöneltilen sürekli eleştirilerin ardından gerildiğine inanılıyor. Bazı kaynaklar Pogba’nın bu yüzden United’da oynamaya devam etmek istemediğini bildirirken Juventus kanadındaki hareketliliği de değerlendirmeye aldığı belirtildi.

İtalyan basınında yıldız futbolcunun Juventus’a gitme yönündeki kararının netlik kazanması için Zidane konusunun açıklığa kavuşmasını beklediği belirtildi. Zidane’nın United’a teknik adam olarak gelmesi halinde Pogba United’dan ayrılmayacak. 

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş