İlk 5: Problem çocuk Balotelli

5 Inter’de oynarken Milan formasıyla poz verdi!Balotelli Milan formasıyla poz vermişti!

Balotelli hakkındaki en güzel açıklamayı herhalde Inter’in kaptanlarından Stankovic yapmıştır. Bir maç sonrası muhabir Stankovic’e mikrofonu uzatır ve sorar; “Balotelli hakkında ne düşünüyorsun?” Stankovic’in cevabı ise durumu gayet iyi bir şekilde açıklamaktadır; “Kaç dakika veriyorsun?” Bu, aslında İtalya’nın problem çocuğu Balotelli’nin en hafif ve zararsız sansasyonu… Inter’de oynarken Milan formasıyla poz veren Balotelli bir anda İtalya’nın gündemine bomba gibi düşer. Bununla da yetinmeyen Balotelli zaten Milan taraftarı olduğunu söyler, doğal olarak Inter tribünleri çığrından çıkar. Balotelli sezon sonu Manchester City’ye satılır ve birkaç yıl sonra “Çocukluk hayalim” dediği Milan’a  imzayı atar.

4 Antrenmanda Mancini’yle birbirine girdi!Antremanda Mancini'yle boğaz boğaza geldi!

Çok değil, daha birkaç hafta önceki -belki de sonunu hazırlayan- bir olay. Manchester City antremanında Mancini Balotelli’ye ters gider. Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi problem çocuğumuz da bunun altında kalmaz. Aralarında bir itiş kakış başlar, kavga zor önlenir. Gurbetteki iki İtalyan’ın herhalde vatan özleminden birbirine saldırması olarak yorumlanır olay, Mancini’yse “kavga etmedik” açıklamasını yapar. Üstüne üstlük İtalyan teknik direktör oyuncunun takımda kalması için rapor verir. Ama..

3 Üzerinden 5 bin sterlin nakit para çıktı!Audi R8'ini parçaladı!

Problem çocuğumuz tabii ki arabalara da çok düşkün, özellikle de onlarla hız yapmaya. Bir keresinde Audi R8’iyle çıktığı yolda aşırı hız yüzünden kaza yapar. Alkol testinden başarıyla geçer. Ancak üst aramasında polisin dikkatini bir şey çeker. Balotelli’nin üstünden tamı tamına 5 bin sterlin nakit para çıkmıştır! Polis memuru şaşkınlıkla Balotelli’ye neden üstünde bu kadar fazla nakit para taşıdığını sorar. Cevap problem çocuğa yakışan cinstendir; “Çünkü ben zenginim!”

2 Genç takım oyuncusuna dart oku fırlattı!Genç takım oyuncusuna dart oku fırlattı!

Yıllardan 2011, aylardan mart. Antreman tesislerinde canı sıkılan kahramanımız masum Mario kendisine yeni bir uğraş aramaktadır. Dart oklarını duvardaki hedefe fırlatmakta o kadar ustadır ki, “Acaba bunu takım arkadaşlarıma da saplayabilir miyim?” diye düşünür. Genç takımdan bir oyuncuyu gözüne kestiren Balotelli dart okunu genç oyuncuya fırlatır, şans eseri genç oyuncu yaralanmaz. City yönetimi olayı uzun süre ört bas etmeye çalışır, ancak eninde sonunda olay basın tarafından duyulur. Balotelli’nin mazereti ise kabahatinden büyüktür; “Evet sorunlarım var, Ronaldo’yla tanışmak istiyorum!”

1 Havai fişekle oynarken evini yaktı!Evini havai fişekle oynarken yaktı!

Ve geldik hayal sınırlarınızı sonuna kadar zorlayacağımız o vakaya. Yine 2011 yılı, ancak bu sefer aylardan ekim. Genç arkadaşlarına dart oku fırlatarak örnek alan masum Mario’nun son büyük vukuatından bu yana altı ay geçmiştir, koskoca altı ay! Neticede kahramanımız rahat duramaz. Evinin banyosunda aldığı hava fişeklerle! oynarken bir anda banyonun havlu ve perdeleri alev alır. Evde ciddi derecede maddi hasar meydana gelir, Balotelli geceyi otelde geçirir. Ancak ihtiyacı olan adrenalin hissini sonuna kadar yaşamıştır, bu da zaten ona yeter.

Ve diğer vukuatları…

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply