Salih Dursun: “Futbol adil yönetilmeli”

Galatasaray maçında hakem Deniz Ateş Bitnel’e gösterdiği kırmızı kartla gündem olan Trabzonsporlu Salih Dursun, “Başkanımız da ‘Bu düzen değişecek’ dedi. Evet, bu düzen değişmeli. Futbol adil yönetilmeli” dedi.


Salih Dursun, Deniz Ateş Bitnel’e gösterdiği kırmızı kartın anlık bir olay olduğunu belirtirken, “Ben kimseye saygısızlık yapmak istemedim” dedi. Kulübün resmi dergisinin mart sayısına açıklamalarda bulunan genç futbolcu şunları söyledi:

“Kesinlikle planlayarak yaptığım bir hareket değildi. Bu hareketimin böylesi bir gündem yapacağını hiç düşünmedim. Sonrasında domino etkisi yaptı. Başkanımız da ‘Bu düzen değişecek’ dedi. Evet bu düzen değişmeli, futbol adil yönetilmeli. Bazı eleştiriler de aldım. Haklı olabilirler, bir şey söylemiyorum. Sonuçta biz futbolumuzla gündeme gelmeliyiz. Ama bir emek veriyorsunuz, sonra hatalı ya da kasıtlı kararlarla o emeğiniz yok sayılıyor. Salih Dursun olarak ben ve arkadaşlarım Trabzonspor’u daha iyi yerlere getirmek için uğraşıyoruz. Buna herkes emin olsun.”

salih-dursun-ailesi

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply