Şampiyonlar Ligi’nde 3’üncü haftanın son gün karşılaşmaları

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 3’üncü hafta karşılaşmaları, 4 grupta oynanacak 8 karşılaşma ile sona erecek

A Grubu

19:55 Club Brugge – Monaco

Club Brugge: Letica; Denswil, Mechele, Mitrovic; Groeneveld, Rits, Vanaken, Vormer, Vlietinck; Rezaei, Wesley

Monaco: Benaglio; Sidibe, Glik, Jemerson, Henrichs; Tielemans, Aholou, Golovin; Chadli, Jovetic, Falcao

22:00 Dortmund – Atletico Madrid

Dortmund: Bürki; Piszczek, Diallo, Zagadou, Hakimi; Witsel, Delaney, Pulisic, Reus, Sancho; Philipp

Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Gimenez, Godin, Hernandez; Koke, Rodrigo, Saul, Lemar; Griezmann, Costa

B Grubu

19:55 PSV – Tottenham

PSV: Zoet: Angeliño, Viergever, Schwaab, Dumfries; Hendrix, Pereiro, Rosario; Bergwijn, De Jong, Lozano

Tottenham: Lloris; Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies; Winks, Dier; Eriksen, Lamela, Son; Kane

22:00 Barcelona – Inter

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Pique, Lenglet, Alba; Busquets, Artur, Rakitic; Coutinho, Suarez, Dembele

Inter: Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Candreva, Borja Valero, Keita Balde; Icardi

C Grubu

22:00 Liverpool – Kızılyıldız

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Milner, Wijnaldum, Shaqiri; Salah, Firmino, Sturridge

Kızılyıldız: Borjan; Stojkovic, Degenek, Babic, Gobeljic; Ebecilio, Jovicic, Ben, Krsticic, Srnic; Boakye

22:00 PSG – Napoli

Paris Saint-Germain: Areola; Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Bernat; Verratti, Rabiot, Di Maria; Neymar, Mbappe; Cavani

Napoli: Ospina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Callejon, Allan, Hamsik, Zielinski; Insigne, Milik

D Grubu

22:00 Galatasaray – Schalke

Galatasaray: Muslera; Linnes, Maicon, Ozan Kabak, Nagatomo; Donk, Ndiaye; Rodrigues, Belhanda, Sinan Gümüş; Eren Derdiyok

Schalke: Nübel; Caligiuri, Sane, Nastasic, Mendyl; Mascarell, Rudy, McKennie; Konoplyanka, Embolo, Uth

22:00 | Lokomotiv Moskova – Porto

Lokomotiv Moskova: Guilherme; Ignatyev, Kverkvelia, Höwedes, Idowu/Lysov; Krychowiak, Denisov, Fernandes, Anton Miranchuk, Aleksei Miranchuk; Eder

Porto: Casillas; Maxi, Felipe, Militao, Alex Telles; Herrera, Danilo, Sergio Oliveira; Brahimi, Corona, Marega

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş