Şampiyonlar Ligi’nde 5. haftanın son gün karşılaşmaları

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 5. hafta karşılaşmaları, 4 grupta oynanacak 8 karşılaşma ile sona erecek. İşte program ve muhtemel 11’ler

A Grubu

20:55 Atletico Madrid – Monaco

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Savic, Hernandez, Filipe Luis; Koke, Níguez, Rodrigo, Correa; Costa, Griezmann

Monaco: Benaglio; Pierre-Gabriel, Raggi, Jemerson, Henrichs; Golovin, Aït-Benasser, Diop, Tielemans, Chadli; Falcao

23:00 Dortmund – Club Brugge

Dortmund: Bürki; Piszczek, Akanji, Zagadou, Hakimi; Delaney, Witsel, Pulisić, Reus, Sancho; Alcacer

Club Brugge: Horvath; Denswil, Mechele, Poulain; Mata, Nakamba, Vanaken, Vormer, Rits; Wesley, Schrijvers

B Grubu

23:00 PSV – Barcelona

PSV: Zoet; Angelino, Viergever, Schwaab, Dumfries; Hendrix, Rosario, Pereiro; Bergwijn, De Jong, Lozano

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Alba; Rakitic, Busquets, Vidal, Dembele; Messi, Coutinho

23:00 Tottenham – Inter

Tottenham: Lloris; Aurier, Vertonghen, Alderweireld, Davies; Sissoko, Dier, Eriksen; Alli, Kane, Son

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi

C Grubu

23:00 PSG – Napoli

PSG: Buffon; Marquinhos, Thiago Silva, Kimpembe; Meunier, Verratti, Di Maria, Bernat; Mbappe, Cavani, Neymar

Liverpool: Allison; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Henderson, Wijnaldum; Milner, Firmino, Mane; Salah

23:00 Napoli – Kızlyıldız

Napoli: Ospina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Callejon, Allan, Hamsik, Ruiz; Insigne, Mertens

Kızılyıldız: Borjan; Degenek, Gobeljic, Rodic, Babic; Krsticic, Jovicic, Marin, Ben, Srnic; Boakye

D Grubu

20:55 Lokomotiv Moskova – Galatasaray

Lokomotiv Moskova: Guilherme, Ignatjev, Kvirkvelia, Höwedes, Idowu, Denisov, Krychowiak, Anton Miranchuk, Aleksey Miranchuk, Fernandes, Eder

Galatasaray: Muslera, Linnes, Ozan, Serdar, Ömer, Donk, Ndiaye, Feghouli, Onyekuru, Rodrigues, Eren

23:00 Porto – Schalke 04

Porto: Casillas; Maxi, Felipe, Militao, Alex Telles; Herrera, Danilo, Oliver; Brahimi, Otavio, Marega

Schalke: Fahrmann; Stambouli, Naldo, Nastasic; Caligiuri, Mascarell, Schöpf, Bentaleb, Harit; Burgstaller, Skrzybski

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş