Şampiyonlar Ligi’nde bugün

Şampiyonlar Ligi’nde ilk haftanın ikinci perdesi bugün oynanacak karşılaşmalarla açılıyor!

Büyük heyecana sahne olan Şampiyonlar Ligi’nde ilk gün maçları dün tamamlandı. Bugün oynanacak karşılaşmalar ve karşılaşmalara dair muhtemel 11’leri yazdık.

E Grubu

19:55 Ajax – AEK

Ajax: Onana, Mazraoui, Tagliafico, De Ligt, Blind, Schone, F De Jong, Ziyech, Neres, Tadic, Huntelaar

AEK: Barkas; Bakakis, Oikonomou, Lampropoulos, Hult; Rodrigo Galo, André Simões, Galanopoulos, Mantalos; Klonaridis; Ponce

22:00 Benfica – Atletico Madrid

Benfica: Vlachodimos; Grimaldo, Jardel, Ruben Dias, Andre Almeida; Fejsa, Gedson Fernandes, Pizzi; Cervi, Salvio, Seferovic

Bayern Münih: Neuer; Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba; Müller, Martínez, Thiago; Ribéry, Robben, Lewandowski

F Grubu

19:55 Şahtar Donetsk – Hoffenheim

Şahtar Donetsk: Pyatov; Butko, Khocholava, Rakitskiy, Ismaily; Alan Patrick, Stepanenko; Marlos, Taison, Bolbat; Júnior Moraes

Hoffenheim: Baumann; Nordtveit, Vogt, Posch; Kaderabek, Bittencourt, Grillitsch, Zuber, Schulz; Kramarić, Szalai

22:00 Manchester City – Lyon

Manchester City: Ederson; Delph, Laporte, Kompany, Walker; D. Silva, Fernandinho, B. Silva; Sane, Jesus (Aguero), Sterling

Lyon: Lopes; Mendy, Denayer, Marcelo, Rafael; Ndombele, Tousart, Traoré, Fekir; Dembélé, Depay

G Grubu

22:00 Real Madrid – Roma

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Isco, Benzema, Bale

Roma: Olsen; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nzonzi, De Rossi, Cristante; Cengiz Ünder, Dzeko, El Shaarawy

22:00 Viktoria Plzen – CSKA Moskova

Viktoria Plzen: Kozácik; Rezník, Hejda, Hubník, Limbersky; Hrošovsky, Horava; Ekpai, Cermák, Kopic; Krmencík

CSKA Moskova: Akinfeev; Fernandes, Becão, Chernov, Nababkin, Efremov; Dzagoev, Vlašic, Oblyakov; Chalov, Zhamaletdinov

H Grubu

22:00 Valencia – Juventus

Valencia: Neto; Piccini, Diakhaby, Gabriel, Gayà; Soler, Parejo, Wass, Guedes; Rodrigo, Batshuayi

Juventus: Szczesny; João Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukic, Ronaldo

22:00 Young Boys – Manchester United

Young Boys: Von Ballmoos; Mbabu, Wüthrich, Von Bergen, Benito; Fassnacht, Sanogo, Sow, Sulejmani; Assalé, Hoarau

Manchester United: De Gea; Shaw, Lindelöf, Smalling, Dalot; Pogba, Matic, Fred; Rashford, Lukaku, Mata

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş