Şampiyonlar Ligi’nde ilk haftanın ilk maçları

Herkesin merakla beklediği UEFA Şampiyonlar Ligi’nde heyecan bugün oynanan karşılaşmalarla başlıyor!

Futbol organizasyonları içinde en ihtişamlı organizasyon olan Şampiyonlar Ligi’nde start bugün veriliyor. Temsilcimiz Galatasaray’ın da bugün mücadele edeceği turnuvada, 4 grupta toplam 8 karşılaşma oynanacak.

A Grubu

22:00 Club Brügge – Borussia Dortmund

Club Brugge: Letica; Denswil, Poulain, Mitrović; Groeneveld, Vanaken, Rits, Vormer, Diatta; Rezaei, Wesley

Dortmund: Bürki; Piszczek, Diallo, Akanji, Schmelzer; Witsel, Dahoud; Sancho, Götze, Pulisic; Reus

22:00 Monaco – Atletico Madrid

Monaco: Benaglio, Sidibe, Glik, Jemerson, Henrichs, Bennaser, Aholou, Grandsir, Tielemans, Chadli, Falcao

Atletico Madrid: Oblak, Juanfran, Savic, Godin, Filipe, Koke, Rodrigo, Niguez, Lemar, Costa, Griezmann

B Grubu

19:55 Barcelona – PSV Eindhoven

Barcelona: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Coutinho, Messi, Suarez, Dembele

PSV: Zoet, Dumfries, Schwaab, Viergever, Angelino, Rosario, Hendrix, Bergwijn, Pereiro, Lozano, Jong

19:55 İnter – Tottenham

Inter: Handanović; De Vrij, Miranda, Škriniar; Asamoah; Vecino, Brozović, Candreva; Nainggolan, Perišić; Icardi

Tottenham: Vorm; Aurier, Sánchez, Vertonghen, Davies; Winks, Dembélé; Lucas, Eriksen, Son; Kane

 

C Grubu

22:00 Kızılyıldız – Napoli

Kızılyıldız: Borjan; Stojković, Savić, Degenek, Rodić; Jovičić, Krstičić; Jonathan Cafú, Ben Nabouhane, Marin; Boakye

Napoli: Ospina; Hysaj, Maksimović, Koulibaly, Rui; Allan, Hamšík, Zieliński; Callejón, Mertens, Insigne

22:00 Liverpool – PSG

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Keita, Salah, Firmino, Mane

PSG: Areola, Meunier, Silva, Kimpembe, Bernat, Rabiot, Marquinhos, Mbappe, Neymar, Di Maria, Cavani

D Grubu

22:00 Galatasaray – Lokomotiv Moskova

Galatasaray: Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Nagatomo, Fernando, Ndiaye, Emre, Onyekuru, Eren, Rodrigues

Lokomotiv Moskova: Guilherme, Ignatjev, Corluka, Kvirkvella, Lysov, Denisov, Krychowiak, Farfan, Miranchuk, Fernandes, Eder

22:00 Schalke 04 – Porto

Schalke 04: Fahrmann, Sane, Naldo, Nastasic, Caligiuri, Rudy, Bentaleb, Baba, Santo, Uth, Burgstaller

Porto: Casillas, Pereira, Felipe, Leite, Telles, Otavio, Oliveira, Herrera, Brahimi, Marega, Aboubakar

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş