Şampiyonlar Ligi’nde son haftanın ilk gün karşılaşmaları

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde son hafta karşılaşmaları, 4 grupta oynanacak 8 karşılaşma ile bu gece start verecek. İşte program ve muhtemel 11’ler

A Grubu

23:00 Club Brugge – Atletico Madrid

Club Brugge: ​Horvath, Mata, Poulain, Mechele, Denswil, Vormer, Nakamba, Ambrabat, Bonaventure, Wesley, Vanaken

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Giménez, Godín, Filipe Luís; Rodri, Saúl, Koke, Lemar; Griezmann, Correa

23:00 Monaco – Borussia Dortmund 

Monaco: Benaglio; Pierre-Gabriel, Glik, Jemerson, Raggi; Ait Bennasser, Henrichs, Tielemans, Golovin, Chadli; Falcao

Dortmund: Burki; Piszczek, Akanji, Diallo, Hakimi; Delaney, Witsel, Pulisic, Reus, Sancho; Alcacer

B Grubu

23:00 Barcelona – Tottenham

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Vermaelen, Alba; Denis Suarez, Arthur, Busquets, Coutinho; El Haddadi, Messi

Tottenham: Lloris; Walker-Peters, Vertonghen, Alderweireld, Rose; Sissoko, Dier; Eriksen, Alli, Son; Kane

23:00 Inter – PSV

Inter: Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar; D’Ambrosio; Asamoah, Brozovic, Borja Valero; Politano, Icardi, Perisic

PSV: Zoet; Dumfries, Viergever, Schwaab, Angelino; Hendrix, Pereiro, Rosario; Bergwijn, De Jong, Lozano

C Grubu

23:00 Liverpool – Napoli

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Keita; Salah, Firmino, Mane

Napoli: Ospina; Maksimovic, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Callejon, Allan, Hamsík, Ruiz; Insigne, Mertens

23:00 Kızılyıldız– PSG

Kızılyıldız: Borjan; Stojkovic, Rodic, Babic, Degenek; Jovancic, Jovicic, Srnic, Marin, Ben; Boakye

PSG: Buffon; Thiago Silva, Marquinhos, Kimpembe; Bernat, Draxler, Verratti, Di Maria; Mbappe Cavani, Neymar

D Grubu

20:55 Galatasaray – Porto

Galatasaray: Muslera, Mariano, Ozan, Maicon, Nagatomo, Donk, Fernando, Feghouli, Ndiaye, Rodrigues, Eren

Porto: Casillas; Maxi, Felipe, Diogo Leite, Alex Telles; Herrera, Danilo, Oliver; Brahimi, Adrian Lopez, Marega

20:55 Schalke 04 – Lokomotiv Moskova

Schalke: Fahrmann; Stambouli, Naldo, Mendyl; McKennie, Rudy, Caligiuri, Schöpf, Harit, Teuchert; Konoplyanka

Lokomotiv Moskova: Guilherme; Ignatyev, Kverkvelia, Höwedes, Rybus; Denisov, Krychowiak, Fernandes, Anton Miranchuk, Aleksei Miranchuk; Farfan

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş