Şenol Güneş, Cenk Tosun’u bir cümlesiyle kendine getirdi!

Şenol Güneş, Cenk Tosun'u bir cümlesiyle kendine getirdi!

Beşiktaş’ın cumartesi günü Galatasaray’ı ağırladığı ve 3-0 kazandığı Süper Lig karşılaşmasının devre arasında Şenol Güneş, Cenk Tosun’u bir cümlesiyle silkeledi!

Şampiyonlar Ligi’nde kazandıkları başarılar ve Süper Lig’de ard arda kazanılan galibiyetlerle birlikte takdir toplamaya devam eden Beşiktaş’ta en çok sivrilen isimlerden biri Cenk Tosun. 2017-18 sezonunun ara transfer dönemi de yaklaşırken başarılı futbolcu hakkında her geçen gün yeni bir transfer haberi çıkarılıyor. Şenol Güneş, Cenk Tosun’u daha iyi yapmaya devam ediyor.

Şenol Güneş, Cenk Tosun'u bir cümlesiyle kendine getirdi!

Şenol Güneş, futbolcuları hatadan döndürmek konusunda en başarılı isimlerden biri

Ağırlıklı olarak Bundesliga ve Premier Lig’le ilgili söylentilerin olduğu futbolcu için yeni taliplerinden birinin de Serie A ekibi Juventus olduğu iddia ediliyor. 26 yaşındaki santrfor, doğup büyüdüğü Almanya’dan Gaziantepspor’a gelip, oradaki başarılı üç sezonundan sonra 2014 yılında Beşiktaş’a transfer olmuştu. Beşiktaş’ta bu sezon zirveye yükselen Tosun’u her halükarda iyi bir transferin beklediği aşikar. Ancak futbolcu için transfer meselesinin bir baskı unsuru olduğu da!

Şenol Güneş‘e Galatasaray derbisinde ilk yarının 30’uncu saniyesinde kaçırdığı golün hesabını vermek zorunda kalan Cenk Tosun, konsantrasyon kaybı yaşadığını söyleyince sinirlenen hocasından rest yedi. Futbolcusuna “Yerine daha konsantre birini alayım mı?” diye soran Güneş, ikinci yarıda telafi sözü aldı ve 35 saniye sonra yaptığı hamlenin karşılığını gördü.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply