Sergio Ramos ne zaman bırakacağını açıkladı!

Sergio Ramos, sosyal medyada takım arkadaşının paylaştığı bir fotoğrafa yaptığı yorumda, futbolu ne zaman bırakacağına dair bilgi verdi

2005’te Sevilla’dan Bernabeu’ya geldiğinden beri mevkiisinin en başarılı isimlerinden biri haline gelen başarılı defans oyuncusu Sergio Ramos, 13 sezondur formasını giydiği Real Madrid kaptanlık bandını ne zaman başkasına devredeceğini ve ne zaman jübile yapacağını açıkladı.

İspanya’nın başkentinde geçirdiği 13 sene boyunca Real Madrid ile 565 maça çıkan yıldız futbolcu, 4 kez La Liga şampiyonluğu görürken 4 kez de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı. 32 yaşındaki deneyimli stoper, Lucas Vazquez’in sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına yazdığı yorumla, istemeden de olsa ne zaman futbolu bırakacağının bilgisini vermiş oldu.

Vazquez, 2 gün önce Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nda oynadıkları Juventus maçının ardından, kaptanlık pazubandıyla çıktığı maçtan 3 adet fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına “Ritim tutmaya devam ediyoruz” yazdı. Fotoğrafa ilk yorum takım arkadaşı Karim Benzema’dan geldi. Benzema, “Kaptan” yorumunu yaptı.

Bu yorum dikkatinden kaçmayan Sergio Ramos ise kaptanlığı kalıcı olarak ne zaman ve kime devredeceğini yazdı:

“Sadece 4 yıl kaldı, ondan sonra kaptanlık bandını sana, Nacho’ya ya da Carvajal’e vereceğim”

Ramos’un cevabını gören Real Madrid taraftarları ise neye uğradıklarını şaşırdı ve Lucas Vazquez’in fotoğrafını adeta yorum yağmuruna tuttular.

 

 

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş