Sosyal medyada kavga! Can Arat vs Eto’o

Eski takım arkadaşları Can Arat ve Samuel Eto’o, Emre Akbaba özelinde Twitter’da kavgaya tutuştu!

2015-17 sezonları arasında Antalyaspor forması için ter döken Can Arat ve Samuel Eto’o, dün akşam sosyal medya kavgasının baş figürleri oldu.

Emre Akbaba’nın, Galatasaray ve milli takımda başarılı bir ivme yakalamasının ardından kendi Twitter hesabından hem Emre Akbaba’yı öven hem de Eto’o’ya suçlamalarda bulunan Arat, ‘Emre Akbaba Eto’o’nun Antalyaspor’a transfer olduğu sezon transfer oldu. Fransızca bildiği için Eto’o, Emre’ye yakın davrandı. Sahaya çıktığımızda Emre o kadar iyiydi ki Eto’o “sen çok kaliteli futbolcusun” dedi. Eto’o, sahanın yıldızı olmak istediği için Emre’yi Alanya’ya gönderdi. Neden Antalyaspor Emre’den vazgeçip Eto’o’yu tuttu? Ve neden Emre’nin satışıyla Antalyaspor’un kasasına para girmedi? Şimdi sormak istediğim soru Türkiye’de Emre mi büyük futbolcu yoksa Eto’o mu? Peki Fenerbahçe-Antalyaspor ilişkileri iyiyken Fenerbahçe neden Emre’yi transfer etmedi?” ifadelerini kullandı.

Buna karşılık olarak Eto’o attığı tweetde, “Emre Akbaba’yı Alanyaspor’a benim gönderdiğimi hangi ara keşfettin? 1 ayın 29 gün-23 saatinde olduğun gibi sarhoşken mi, yoksa ayık gezdiğin 1 saatte mi? Yalancısın.” dedi.

Daha da alevlenen tartışmada Can Arat, Eto’o’nun attığı tweete cevap olarak, “Ben sadece kamuoyuyla görüşlerimi ve gözlemleri paylaştım. Rahatsız oldun sanırım ve iftiralara başladın, bu da söylediklerimin doğruluğunu kanıtlıyor. Bu arada yalancı sensin!” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş