Trabzonspor, taraftarına koltuk silme cezası verdi

Trabzonspor, yeni stadında koltuğa bastığı tespit edilen taraftarına koltuk silme cezası verdi


Bordo-mavili kulüp, bir süredir yeni stadına kavuşmanın sevincini yaşıyordu. Çalışanların stadı sahiplenmesi de güzel ancak bu işi biraz abartmışa benziyorlar! Bir taraftarın stat koltuğuna bastığı fotoğrafı sosyal medyada yayınlaması üzerine harekete geçen Trabzonspor, öğrenci olduğu belirtilen kişiyi bularak statta koltuk silme cezası verdi!

Taraftarın yüzünün görülmediği bir video hazırlayan bordo-mavili kulüp, dün şahsın stada gelerek 5 bin koltuğu sildiğini belirtti. Videoyu ise “‘Yeni yuvamız’ derken şaka yapmıyorduk. İnsan hiç evindeki koltuklara ayakkabılarıyla basar mı? Hemen alır cezasını! :)” ifadeleriyle paylaştı. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da kişisel Twitter hesabından kulübün hazırladığı videoyu “Bu bir kamu spotu. Ne demiştik… Hepimizin eğitimi için spor bir araçtır.  Hele ki bunu kulübümüz yapıyorsa, ne mutlu bizlere.” ifadeleriyle paylaştı.

Bu olay, sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da yankı buldu. Kulüp yetkililerinin taraftardan diğer taraftarlara örnek teşkil etmesi için rica ettikleri bu eylem, Goal Italia’da da haber oldu.

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply