Zlatan kendini anlattı!

“Ibra kendini nasıl anlatır?” sorusunun cevabı, Paris Saint Germain’in resmi YouTube kanalınında “Zlatan Ibrahimovic ile 1 dakika” başlığıyla açığa kavuştu. Zlatan kendisine sorulan soruları yine kendi uslübuyla yanıtlamayı da ihmal etmedi!

İsveçli süperstar Ibrahimovic hem futbol yeteneği, hem de karakteriyle dünyanın en çok konuşulan futbolcularının başında geliyor. Golcü oyuncu; artık dillere destan olmuş, hatta adına sosyal medyada parodi hesaplar açılmış egosu sayesinde futbolla haşır neşir olmayan insanlar arasında bile büyük bir üne sahip oldu ve Zlatan, 1 dakikalık kısa röportajında da tabii ki egosundan pek  taviz vermedi.

zlatan-ibrahimovic-3059124_h7vm

Herhangi bir süper güce sahip olmayı isteyip istemediği sorusuna “Ben onlara zaten sahibim” diyebilecek bir egodan bahsediyoruz. Hayatında aldığı en iyi tavsiyenin “Kendine inan!” olduğunu bu röportajında da belirten Zlatan’ın özgüvenini yargılayacak değiliz!

Diğer yandan Zlatan’ın 1 dakikalık konuşmasında neşeli bir ruh haline sahip olması ve tam bir aile babası gibi görünmesi de ilgimizi çekmedi değil. En sevdiği tatlının, eşinin elmalı pastası olması ve en gurur duyduğu anın iki çocuklarının doğduğu an olduğunu söylemesi aslında Zlatan’ın aslında ailesine ne kadar bağlı olduğunu bizlere gösteriyor.

2C12F85400000578-0-image-a-85_1441713177832

Röportaj 1 dakikalık olunca Ibra’nın hayaletlere inanmamasından tutun, gittiği son konserin Michael Jackson tribute olduğuna kadar birçok farklı bilginin konuşmasına sıkıştığını görüyoruz. Ayrıca futboldan sonra en sevdiği sporun bir dövüş sporu olan MMA olduğunu da söylemeden edemiyor Zlatan. Fransızcada öğrendiği ilk kelime sorulduğunda da yüzünde hınzır bir gülümseme ile “Kötü bir kelime, o yüzden söylemeyeceğim” diyerek kelimeyi telaffuz etmiyor.

Videoyu izlemek isteyenler için;

Yazı Ersin Sezer

Yorumlar

yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın Giriş

Leave a Reply